miś moonie

Przytulanki Moonie – pluszaki pomagające w opiece nad niemowlętami

Niedawno na rynku pojawił się nowy rodzaj przytulanek dla najmłodszych i od razu stały się one bardzo popularne wśród świeżo upieczonych rodziców. Mowa o szumiących pluszakach Moonie, których zadaniem jest utulenie i uśpienie maleństwa za pomocą emitowanych przez zabawki kojących szumów nagranych w naturze np. w górach czy nad morzem oraz odgłosów bijącego serca i wód płodowych. Skuteczność tych gadżetów została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi na tysiącach dzieci.

Czy charakteryzują się przytulanki Moonie?

Pluszaki Moonie dostępne są w sprzedaży w dwóch modelach: królika i misia. Są niezwykle miękkie, co sprawia, że dzieci chętnie się do nich przytulają. Ponadto zabawki:

  • Są zasilane przez port USB, więc ich używanie nie wymaga zakupu dodatkowych baterii czy akumulatorów,
  • Posiadają wbudowaną lampkę nocną, która ułatwia nocną opiekę nad dzieckiem,
  • Emitują naturalne, a nie wytworzone komputerowo szumy, przyjazne dla ucha noworodka,
  • Są wyposażone w inteligentny czujnik, uruchamiający szum, gdy maluch zaczyna płakać.

Ponadto przytulanki Moonie od Baby and Mam, mogą służyć do zabawy również starszym dzieciom. Ich delikatne światło pomoże oswoić lęk przed ciemnością, a błyszczący, kolorowy brzuszek wywoła uśmiech na twarzy milusińskich.

Moonie

Moonie – solidna polska marka

Zabawki Moonie zostały wyprodukowane z zachowaniem najwyższych norm jakości, dzięki czemu będą sprawnie działały przez długie lata. Posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa niezbędne do tego, by mogły trafić do najmłodszych. Oprócz tego są przyjazne środowisku, gdyż pracują ok. 8 godzin na jednym ładowaniu, a prosty design czyni je niepowtarzalnymi i ponadczasowymi.