Książki Kicia Kocia w różnych odsłonach

Jeśli ktoś szuka świetnej książki dla swojego dziecka, to można mu śmiało polecić całą serię Kicia Kocia. Do wyboru są rozmaite opowiadania, w których główna bohaterka wykonuje różne czynności dnia codziennego. Oczywiście nie brakuje też przyjaciół inteligentnej kotki oraz ich wspólnych przygód. Dzieci mogą dowiedzieć się wielu praktycznych informacji, które przydadzą się im w życiu. W książeczkach są przedstawione rozmaite czynności i zachowania. Dziecko może odkrywać świat oczami Kici Koci i jej towarzyszy. Uczy się o zasadach obowiązującym w codziennym życiu. W serii Kicia Kocia znajdują się prawidłowe wzorce zachowań i celne puenty.

Książki Kicia Kocia - seria

Jakie są dostępne książki Kicia Kocia? Co warto wybrać?

Małe dzieci uwielbiają książki Kicia Kocia, które zawierają liczne przygody kilkuletniej kotki. Można liczyć na piękne i kolorowe ilustracje, duże kształty, przyjazną dla dzieci czcionkę. W książkach przedstawione są sytuacje, których dzieci doświadczają w życiu codziennym. Mogą wobec tego wiele się nauczyć, znaleźć rozwiązanie na różne problemy. Po przeczytaniu serii książek z Kicią Kocią w roli głównej, dziecko będzie wiedziało, jak zachować się w różnych sytuacjach. Dostępne są także książeczki dla najmłodszych, z kartonowymi stronicami. Są w nich poruszane kwestie dotyczące zwykłych czynności typu sprzątanie i kąpanie.

Świetną opcją będą także książeczki i kolorowanki w jednym. Jest to dodatkowa forma rozrywki dla dziecka. Na tym oczywiście nie koniec atrakcji. Dzieci uwielbiają książki z okienkami, w których znajdują się ukryte niespodzianki. Każda książeczka skupia się na innym temacie. Może dotyczyć podróżowania, świąt, życia w lesie, zwierząt, zawodów, ubierania się, wizyt u lekarza, chorób. Powstały nawet książeczki do nauki angielskiego. Jest to wobec tego sposób na efektywną naukę poprzez zabawę. Dziecko poznaje najważniejsze słowa w języku obcym, co świetnie wpływa na jego rozwój. Pojawiła także specjalna seria Akademia Kici Koci. Książki te uczą kolorów, pojazdów, kształtów itd.