Bawełniana pieluszka tetrowa w dinozaury, ATK, zielone

Pieluszki tetrowe – dlaczego warto mieć je w domu?

Gdy pojawia się w domu nowy człowiek, są rzeczy bez których mamy nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania. Do takich „must have” należą niewątpliwie pieluszki z tetry, które mają wiele zastosowań i które przydają się także później, gdy dziecko jest już większe. Dlaczego zawsze warto je mieć pod ręka? Odpowiedź poniżej.

Doskonały otulacz


Tetrowe pieluchy idealnie sprawdzają się jako otulacz na początek dla niemowlaka, który lubi być otulony miękkimi, przyjemnymi materiałami, zarówno w pierwszych godzinach życia w szpitalu, jak i w domu. To również dobry pomysł, by tak przenosić malucha z miejsca na miejsce oraz by bezpiecznie przykryć dziecko, gdy śpi.

Bezpiecznie położyć dziecko


Pieluchy tetrowe dla niemowlaka bardzo sprawdzają się poza domem, gdy chcemy przewinąć je lub położyć malucha w bezpiecznym, komfortowym miejscu. Wystarczy rozłożyć taką pieluszkę i położyć niemowlaka, który poznaje swój zapach i materiał. Dzięki czemu nie naraża się malucha na zarazki i bakterie, które występują w wielu miejscach publicznych.

Przytulanka


Dzieci od pierwszych dni życia uwielbiają policzkiem przytulać się do takiej pieluszki. Niektórym zostaje to na dłużej i właśnie taką pieluchę tetrową uznają jako najlepszą i najmilszą przytulankę. Niektóre bobasy wręcz nie zasną, gdy nie będą miały przy sobie swojej ulubionej pietruszki, dzięki której czują się miło i przyjemnie. Pieluszki z tetry są bowiem bardzo przyjemne i komfortowe dla delikatnej skóry dziecka, dlatego też niemowlaki tak chętnie się do nich tulą.