Jak odpoczywa nasza rodzinka?

Wychodzę z założenia, że zarówno, jak praca potrzebny jest także błogi odpoczynek i relaks w celu regeneracji sił. Ostatnio jestem trochę zabiegana, projektów przybywa i muszę naprawdę dobrze zaplanować swój czas, aby spędzić, jak najwięcej czasu z Fabiankiem i mężem. Dlatego ostatnio bardzo doceniamy czas spędzony wspólnie razem i na przemian pożytkujemy go aktywnie, ale i leniwie w domu. Jak spędzamy zatem ten czas w domu? 

Przede wszystkim wysypiamy się, bo snu nigdy dość. Łóżeczko Fabianka stoi nieopodal naszego także mamy czujne oko, na to co się dzieje u naszego maleństwa. Nasz synek już raczkuje i widzimy, że jest bardzo spostrzegawczy, wrażliwy na dźwięki i na to, co do niego mówimy. W takie leniwe dni puszczamy przyjemną muzykę dla niemowlęcych uszu, ćwiczymy już puzzlami piankowymi i klockami, które pozwalają na rozwój i start dziecka. To cudowne uczucie widzieć, kiedy Twoje dziecko radzi sobie z takimi drobiazgami, ah dumna mama 🙂 Zdarza nam się zabawiać, tańcować w ramionach i cieszyć się bliskością i tym wspólnym czasem spędzanym razem. Po takiej dawce aktywności, która łączy się z solidnym posiłkiem i kąpielą, wreszcie ja i mężuś mamy czas dla siebie.

Nigdy nie byłam pasjonatką telewizji, bo wolałam spędzać ten czas aktywnie, toteż program tv  to dla mnie zawsze zaskoczenie, nigdy nie wiem co jest aktualnie emitowane i nie mam stałych programów, które lubią oglądać. Jednak w ostatnim czasie bardzo przypadł mi do gustu serial Singielka, no i Na Wspólnej także te dwa seriale zawsze oglądamy z mężem. Poza telewizją duuuuuużo czytamy i surfujemy w Internecie. Ostatnio nawet zdarzyło nam się uczyć kroków z salsy z filmem na YouTube! Ten mój mąż ciągle mnie zaskakuję, to w nim uwielbiam 🙂